Powtórzone błędy rzeczowe w przewodnikach Wydawnictwa "Pascal"


W przewodnikach, w części dotyczącej Białowieskiego Parku Narodowego, Wydawnictwo "Pascal" napisało o ścieżkach "przyrodniczych" ( np.: "Krajobrazy Puszczy" , "Szlak Dębów Królewskich", "Miejsce Mocy") Nadleśnictwa Białowieża położonych na terenie lasów Puszczy Białowieskiej, a nie w Białowieskim Parku Narodowym, i nie usunęło tych błędów rzeczowych po mojej interwencji w kolejnym przewodniku, tym bardziej, że w uwagach napisałem również, że ścieżki "przyrodnicze" leśniczych przeważnie nie mają na celu nauczyć przyrody Puszczy Białowieskiej, ale mącić w głowach turystom, okłamywać ich, że oni (leśniczowie) też chronią Puszczę Białowieską.
Dlaczego więc Wydawnictwo "Pascal" uparcie powtarza te błędy?
A dlatego, ponieważ - domyślam się - to może być umowa na kłamstwo, i to za pieniądze, zawarta między Wyd. "Pascal" i nadleśnictwami eksploatującymi Puszczę Białowieską - jej 83% powierzchni. Tak, bo błądzenie jest rzeczą ludzką, a powtarzanie błędów - diabelską. Bo  myślę, że Wydawnictwo "Pascal" nie należy posądzać o niewiedzę, posądzać o to, że nie  wie, że Puszcza Białowieska to nie to samo co Białowieski Park Narodowy (  mała część PB).

Proszę zapoznać się z tymi błędami rzeczowymi występującymi w tych oto przewodnikach Wydawnictwa "Pascal":
"Polskie parki narodowe na weekend"
"Polskie parki narodowe" i porównać z tym co na swojej witrynie zamieściło Nadleśnictwo Białowieża ( http://www.bialystok.lasy.gov.pl/index.php?n=610 ).zwieros@op.pl

Ps. Przypominam, że Białowieski Park Narodowy zajmuje zaledwie 17% Puszczy Białowieskiej, a w pozostałej części (83%) prowadzona jest gospodarka leśna podobnie jak w innych lasach.